про нас

команда
sirka sport

Хто ми є

Сергій
Марічка
Ілона
SIRKA sport - молодий, амбіційний стартап схиблених на водному спорті людей.
Це унікальне місце адреналіну та активного відпочинку біля Львова, в поєднанні з пляжним релаксом біля озера.

Ми Марічка, Ілона та Сергій - засновники проекту SIRKA sport.

Декілька років тому ми відкрили неймовірні простори озера Сірка, і ця краса заполонила нас повністю. SIRKA - це наш другий дім.

Все тут зроблено з любов'ю та задля нашого з вами комфорту. Ми щодня працюємо над тим, щоб створити найкращий вейксерф спот в Україні. Тому нам дуже важливо, щоб ви полюбили це місце  так само, як любимо його ми.

Якщо у вас є побажання/зауваження, які допоможуть покращити роботу локації - будемо раді їх почути. Кожне уважно перечитаємо.

команда sirka sport

Хто ми є

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

SIRKA SPORT

SIRKA sport - молодий, амбіційний стартап схиблених на водному спорті людей. Це унікальне місце адреналіну та активного відпочинку біля Львова, в поєднанні з пляжним релаксом біля озера.

Ми Марічка, Ілона та Сергій - засновники проекту SIRKA sport. Декілька років тому ми відкрили неймовірні простори озера Сірка, і ця краса заполонила нас повністю.SIRKA - це наш другий дім. Все тут зроблено з любов'ю та задля нашого з вами комфорту. Ми щодня працюємо над тим, щоб створити найкращий вейксерф спот в Україні. Тому нам дуже важливо, щоб ви полюбили це місце  так само, як любимо його ми.

контакти

ми в
INSTAGRAM

@SIRKA.SPORT

X
coming soon
Слідкуйте за новинами